Asmeninės ir verslo fotosesijos studijoje Vilniuje. Klientų atsiliepimai.

Atsiliepimai

Verslo ir asmenininių fotosesijų klientai

Noriu padėkoti Laurai už nuostabias emocijas ir fantastiškas nuotraukas, pranokusias visus mano lūkesčius. Jaučiausi tikras fotomodelis. Laura nejučiom sukuria atmosferą ir nuotaiką, kuomet imi švytėti, juoktis ir patikėti, kad, išties, esi nuostabi, fotogeniška ir graži moteris. Rinkausi fotosesiją oficialioms nuotraukoms, o gavau šventę ir didelę dovaną sau pačiai 🥰! Jau planuoju sekančią fotosesiją. Beje, tai gali būti puiki dovana draugei ar mamai 😊🎁✨.

Agnė Byčiūtė, Lyderystės ir vadovavimo lektorė-koučerė

Laura yra savo srities Profesionalė. Darbą atlieka preciziškai, viskuo pasirūpina iki mažiausių smulkmenų. Kiekviena moteris per jos fotoobjektyvą gali atrodyti kaip deivė. Esu labai patenkinta galutiniu rezultatu. O bet tačiau… darbo metu vaibas irgi 💯. Jaučiausi kaip atėjusi pas gerą draugę 🙂 na ir mūsų bendravimas ir draugystė, esu tikra, užsimezgė ilgam. Liginant su kitais fotografais, Laurai tikrai rūpi kaip išgauti patį geriausią rezultatą ir kaip atrodys jūsų nuotraukos, o ne tik išrašyti sąskaitą už darbą, kaip daro tikrai ne vienas “įžymybių fotografas” 🤦🏻‍♀️. Žodžiu… myliu, bučiuoju, linkėjimai iš 🇩🇪. Laukiu mūsų kitų susitikimų! 🤍

Neringa Marija Pranskevičiūtė, Gydytoja-chirurgė, estetinės medicinos ekspertė

Labai profesionalus žmogus, puikiai išmanantis savo darbą. Verslo portreto fotosesija su Laura praėjo sklandžiai ir labai operatyviai. Buvo gera patirtis, o gautos nuotraukos stipriai pranoko lūkesčius.

Artūras Stonys, IT komandos vadovas

Esu labai patenkinta galutiniu rezultatu. Fotografė ne tik pataria, bet ir įsiklauso į kliento pageidavimus bei pateisina lūkesčius. Rekomenduoju ne tik dalykinei, bet ir laisvesnio stiliaus fotosesijai.

Magerta Paužaitė, Komunikacijos specialistė

Profesionali fotografė, kuri savo nuoširdumu užbūrė nuo pirmos akimirkos iki paskutinio kadro 👌🤩 Žaviuosi kiekviena jos nuotrauka ❤️ Tad jei kyla mintis dėl profesinės ar asmeninės fotosesijos, visu 💯 rekomenduoju 🤗🤩

Jovita Martišiūtė, Pardavimų vadovė

Kai į fotosesiją eini kaip į must do užduotį, bet tik nuėjusi supranti, kad viskas bus gerai, patogiai, jaukiai ir smagiai! Rezultatas pranoko visus lūkesčius!

Reda Pazdrazdytė, Verslo vystymo vadovė

Nuostabus jausmas atsiduoti profesionalei į rankas ir visiškai atsipalaiduoti! Ypač gera jausti, kad esi “ne tik darbas”, kad Laura išties mėgaujasi tuo, ką daro✨ Tai buvo procesas, kuris leido pasijausti tarsi kino žvaigžde ☺️ Laura, ačiū! Ne kartą rekomendavau ir dar tikrai tai darysiu ateityje 🤗 Esi puiki specialistė ir ypatingai jaukus žmogus!

Vaida Šablinskienė, NT ekspertė

Profesionalumas ir savo srities išmanymas man yra labai svarbu renkantis bet kurios srities specialistą. Fotografė Laura Žvirgždė visada sugeba pranokti lūkesčius- puiki komunikacija, sklandus darbas ir geras galutinis rezultatas.
Taip pat labai vertinu fotografės nuoseklų ir vientisą fotografijų braižą.
Rekomenduoju !

Dovilė Piekytė, Interjero architektė

Tik geriausios emocijos po fotosesijos pas Laurą. Labai šiltas ir profesionalus žmogus, susakantis viską iki detalių. Fotosesijos metu atsipalaiduoji, jautiesi graži bei tiesiog smagiai leidi laiką. Ypač rekomenduoju, jei tai yra jūsų pirmoji asmeninė fotosesija – tikrai nepasigailėsite gavę nuostabią patirtį ir puikias nuotraukas ❤️

Elžbieta Lyskoit, SVV vadovė

Nuoširdžios rekomendacijos! Nuostabi dovana sau ar artimajam ir puikiai praleistas laikas visos fotosesijos metu! Esu labai patenkinta Lauros profesionalumu ir darbo kokybe 🙏🤩🌺

Renata Miliauskytė, Teisininkė