Fotografo paslaugos Vilniuje

Paslaugos

Fotografijos paslaugos Vilniuje, kurias teikiu savo klientams. Pasirinkite Jus dominančias paslaugas ir skaitykite jų detalius aprašymus.

Asmeninė fotosesija

Asmeninės ir ‘Personal Branding’ tipo fotosesijos, kurių metu sukuriame estetiškus ir įtaigius vizualus, apjungiant asmenybę ir storytelling’ą.

Skaityti apie paslaugą

asmenine-fotosesija

Verslo portretai

Verslo portretai įmonių vadovams bei darbuotojams padeda būti lengviau pastebimiems klientų ir partnerių rate, skatina klientų pasitikėjimą bei prisideda prie įmonės įvaizdžio formavimo.

Skaityti apie paslaugą

Verslo portretai Vilniuje

Editorial | Lookbook

Editorial | Lookbook fotosesijos žurnalų ir mados leidinių straipsniuose bei naujų kolekcijų pristatymuose, perteikiant tam tikrą istoriją ar nuotaiką, orientuojantis ne tik į drabužių, bet ir bendrą stilių ir įspūdį.

Skaityti apie paslaugą

IKONA fotosesija studijoje Vilniuje

Fotostudija Vilniuje

Fotostudija Vilniuje Žvirgždė Studio – idealus pasirinkimas asmeniniams portretams ir verslo fotosesijoms. Tai aukštos kokybės fotosesijų erdvė su visa reikalinga fotostudijos įranga ir patogumais.

Skaityti apie paslaugą

asmenine-fotosesija

Dovanų kuponas fotosesijai

Dovanų kuponas – puiki dovana, kurią galite įteikti savo artimiesiems, leisdami jiems išryškinti savo unikalumą asmeniniuose portretuose. Galite jį įsigyti mano Vilniaus fotostudijoje arba elektroniniu formatu.

Skaityti apie paslaugą

dovanu-kuponas